גן ביחד

לקישור ישיר לאתר גן ביחד לחצו כאן: גן ביחד חיפה

גן ילדים זה לא רק כיף ומשחקים.

הגן הוא בית הספר הראשון לחיים.

כל חוויה, משחק ולימוד – ישפיעו על עיצוב דמותו של הילד, התנהגותו, רצונתיו…

אתם, כהורים, בודאי מאחלים לילדכם שהגן בו הוא שוהה שעות כה רבות יום יום, יהווה עבורו חממה מטפחת, חמה ואוהבת, מצע רך בו יגדל ויפרח, מקום בו ירגיש נוח לבטא את עצמו, ליצור מעגל חברים גדול ויציב ולהרחיב את גבול הסקרנות שלו לתחומים חדשים.גן ביחד

הורים רבים חוששים שמא הגן ישמש כמקום משחק ושעשוע בלבד בו הילד מעביר את היום, מעין בייביסיטר נוח ובלתי מאתגר. חשש זה מתעצם לנוכח העובדה שמדובר בתקופה רגישה ומכרעת בעיצוב דמותו של הילד.

הגן מהווה למעשה הכנה ראשונה למסגרות החיים השונות, מחנך לעמידה בלוח זמנים וחלוקה מסודרת של היום, מקנה מיומנויות חברתיות בסיסיות כדוגמת עזרה לזולת, ויתור והשתתפות קבוצתית במטלות ומלמד את הילד בצורה מוחשית על משמעותה של חברות, ועל חשיבות היותו חלק אינטגרלי בקבוצה.

כמו כן, בגן הילד נחשף לראשונה לתחומי לימוד רבים האמורים לפתח אצלו סקרנות, מחשבה וידע.

לכן, יש חשיבות רבה לבחירת הגן ולהכרת צוות הגננות שמופקד על מלאכת המחשבת העדינה של חינוך:

האם הן עובדות מתוך אהבה למקצוע ולילדים?

האם הן דואגות שסדר היום בגן יענה על כל צרכי הילד?

האם הן חושפות את הילדים למידע לימודי חשוב ומגוון, או שהן "מרגיעות" אותם בישיבה חסרת תכלית מול המסך?

והחשוב מכל על ברכי אילו ערכים הן מחנכות את ילדינו?

ביחד

גן ביחד – כי זה לא משחק ילדים!

גן ביחדבגן "ביחד" מכירים בחשיבות הרבה של הגן בהתפתחות הילד, ועושים הכל כדי להחזיר אליכם הביתה בסוף היום ילד עטוף באהבה ושופע שמחה, עשיר בידע ומלא התלהבות, בעל מידות טובות, כבוד ושפה נקייה.

כמו שמגיע לכל ילד להמכתב מהורהיות.

בגן "ביחד" הממוקם בנווה שאנן, מחנכים בשנים האחרונות עשרות ילדים מגיל 3 חודשים ומעלה, בתינוקיה, בפעוטון ובגן. הילדים לומדים בקבוצות קטנות הזוכות ליחס אישי ואוהב במיוחד.

הגן מאופיין בגישה חינוכית-יחודית המקדמת ערכים חשובים של אהבת הזולת, כיבוד אב ואם, סובלנות לאחר ולשונה, הכרת סביבה וטבע מסורת וחגים.

מרגע שתפקידו בידנו את הילד ועד הרגע שתאספו אותו בחיבוק, יהנה ילדכם מסדר יום מרתק, המשלב משחק ולימוד לצד מגוון חוגים חוויתיים בתחומי המוזיקה, מדעים חיות, ג'מבורי, העשרה ועוד.

בהפסקות מחכה לילדים חצר גדולה ומטופחת עם דשא ומתקני שעשועים. גם טיולים לימודיים יש בגן, בהם ילמדו להכיר מקרוב את הטבע, החי והצומח. 3 פעמים ביום אוכלים כולם יחד ארוחות מבושלות, חמות וטריות.

והכי חשוב: הגן מופעל ומנוהל על ידי צוות נמרץ של גננות מעולות ומנוסות, העובדות מתוך תחושה של שליחות ומסירות, חדוות יצירה ורצון אמיתי לשנות, לשפר, לחדש ולרגש.

לפרטים ותיאום פגישת היכרות:

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון

נושא

ההודעה

סגור לתגובות.