מועדון נוער לתורה

מועדון נוער לתורה

מועדון נוער לתורה

פרוייקט חדש שיצא לדרך הינו מועדון 'נוער לתורה' המהווה אבן שואבת לנערים רחוקים המבקשים להתקרב ולהציץ אל הקודש פנימה.
ממקומות הבילוי ומקרנות הרחוב, אוספים הפעילים את אותן מרגליות יקרות, שרק בוץ הרחוב האפיל על זוהרן. מועדון 'נוער לתורה' החל בפעילותו עם מספר נערים בודדים, אך בזכות התמדתם של הצוות המסור ובשיטת ה'חבר מביא חבר' התרחב המועדון ומספר הנערים גדל לאין שיעור, עד שצר המקום מלהכיל את כל המתדפקים בשעריו.

מלב אל לב – הרצאות מרתקות
אל המועדון מגיעים מדי ערב טובי המרצים בתחום התשובה, ובמיוחד המתמחים בשיחות לצעירים. הם מעוררים דיונים, עונים לשאלות, ומציגים את יופיה של דרך האמת.
הנערים מגלים לראשונה את שורשיהם המפוארים, מוצאים משענת בטוחה, אוזן קשבת, וההשפעה ניכרת: הם מניחים מדי יום תפילין, קובעים לימוד משותף עם אברך, המוצמד להם במסגרת המועדון.

_dor0026שבתות חיזוק
נערי המועדון מצטרפים לשבתות ישיבה ב"רינת אהרון". בשבתות אלה הם נחשפים אל נערים בני גילם, שכל מעינהם בתורה וביראה. הנערים טועמים לראשונה בחייהם טעמה של שבת אמיתית, מצטרפים לסעודות ולתפילות המרוממות עם בחורי הישיבה והצוות, חוויות המותירות רושם עמוק בנפשם.
המועדון מציב לעצמו מטרה ברורה, לאפשר לכל המעונין להשתלב בשלב מאוחר יותר במסגרת ישיבתית.
מאחר וישיבה מתנהלת ברמה לימודית גבוהה ובמסגרת ישיבתית מלאה, יש צורך לקדם את הצעירים ולהקנות להם ידע בסיסי כדי לאפשר את השתלבותם בישיבה בעתיד.

פעילות חוץ
במשך השנה יוצאים הצעירים ל"מסע שורשים" מסוג שונה הם נוסעים לקברי צדיקים ולכותל המערבי וסופגים אל תוכם מלא חופניים של חמימות, קדושה, קשר של תפילה ושיח עם הבורא.

 

 

הם מכים שורשים. עזור להם להתחזק.

סגור לתגובות.