כולל אברכים

כולל אברכים "רינת אהרון"

כולל אברכים "רינת אהרון"

חובשי הספסלים בישיבת רינת אהרון זוכים להמשיך את עיסוקם בקודש גם לאחר נישואיהם במסגרת כולל "רינת אהרון". הישיבה הוא מפלטם הרוחני של אותם תינוקות שנשבו להמשיך ולצעוד בבטחה ובליווי מלא בעולמה של תורה. האברכים עוסקים אמנם שנים מעטות בלימוד התורה הקדושה, אך מצטיינים בהתמדתם, ובהבנתם העמוקה, שלא הייתה מביישת שום בן תורה, אף זכו להוציא תחת ידם קובץ של חידושי תורה מפרי עמלם.

האברכים אחראיים על תחומי פעילות שונים
בנוסף להתחזקות באמונה ובלימוד, האברכים אינם שוכחים מאין באו, ובתחושת שליחות עמוקה הם יוצאים עם יד מושטת לקהילה ממנה באו, ומטעימים את מתיקותה של התורה לנערים אשר רחוקים מתורה ומצוות. בזכות הרקע הייחודי שלהם, והדרך הארוכה אותה עברו, האברכים הופכים למדריכים הרוחניים ומפעילים את כשרונותיהם ואת מרצם בכדי למשוך עוד ועוד נערים אל היהדות.

חברותא בכולל "רינת אהרון"

חברותא בכולל "רינת אהרון"

כל אברך אחראי על תחום פעילות אחר: "מועדון נוער", התאמת חברותות ללימוד משותף עם הנערים, ו"כולל ערב" המתקיים במרכז קהילתי "זיו התורה".
החוייה המשמעותית של קירוב הלבבות, שמתקיימת בשכונת "נווה שאנן" בזכות אותם אברכים, הפועלים בחרדת קודש ובאהבת ישראל, מכה גלים, וכיום היא המנוע העצמתי, שמניע את תנופת התשובה באזור כולו.
מכולל "רינת אהרון" נשמעים קולות השמחה של הזוכים והמזכים במתיקותה של תורת ישראל.

  

הם מצמיחים ניצנים, עזור להם להפריח

סגור לתגובות.