אלול תשס"ח – בין הזמנים בישיבתינו "רינת אהרון"

חוויה עילאית של רוח וחומר עברה על תלמידי ישיבת "רינת אהרון" בבין הזמנים של חודש אב, חוויה שרוממה והותירה אותם עם מצברים של כוחות ומרץ לזמן אלול.
מידי שנה, בתקופת "בין הזמנים", בחודש אב, יוצאות הישיבות עם חלק מרבניהן לכמה ימי נופש באווירה ישיבתית, שם במקום הנופש המשתתפים נהנים מתשומת לב אישית, מקבלים מענה לשאלות, מנהלים ויכוחים סוערים בשבילי החמד של ארץ ישראל ודיונים מעמיקים עד לשעות המאוחרות של הלילה לאור הירח והכוכבים. פעילות רוחנית, המשחררת את האדם ממתח חייו ומבעיות החולין, וממלאת אותו בחדוות חיים.
ייחודיותו של ה"קאמפ", כפי שהוא מכונה בעולם הישיבות, הוא לחיות את האווירה הישיבתית במקום אחר ובצורה משפחתית יותר. ה"קאמפ" מהווה מפתח לתקשורת חיובית בין הבחורים והצוות, שובר מחיצות, ומה שלא תמיד עובר בדרך הרשמית מוצא את דרכו דווקא בצורה הפתוחה והמשוחררת יותר.
תלמידי ישיבת "רינת אהרון" ורבניה בחרו לערוך את הקאמפ במושב מירון, הסמוך לציונו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי, וכמובן שלבו בפעילותם תפילה נרגשת על קברי צדיקים, תוך תקוה שיקוים בהם המובטח למתפלל על קברי אבות, שיינצל מהחטא.
הפעילות המגוונת כללה בתוכה גם שיעורים מרתקים, הרצאות, דיונים לוהטים ושיחות מעמיקות אל תוך הלילה בנושאים חיוניים לצמיחת בן ישיבה כמו: יהדות, עולם התורה, כשרות ושידוכים.
לצד הפעילות הרוחנית העניפה יישמו משתתפי הקאמפ את דברי הרמב"ם "נפש בריאה בגוף בריא", וחילצו את גופם העוסק משך השנה בלימוד רצוף כשהוא ספון בישיבה על שולחן הלימוד.

elul

אחווה משותפת ושמחה משוחררת ליוו את הבחורים בשפע האטרקציות: בשחיה בריאה בבריכה האולימפית ליד מושב בר יוחאי, במסלולי הליכה בהרי מירון ובקומזיץ חוויתי ומרומם שלווה בשירה סוחפת ובנגינה מרטיטה תחת כיפת השמים הלילית.
עמוסי רשמים וחדורי נכונות להמשיך ולהתעלות חזרו הבחורים לקראת הזמן החדש.

כתבות נוספות:

תוכניה ערב שבועות תשע"ו

לבחור בחיים של כוח! סדנה חדשה במדרשת שבילי השושנים

מסיבת פורים תשע"ו במדרשיית שבילי השושנים

טבת תשע"ו- מדרשת שבילי השושנים

תוכניה למדרשת שבילי שושנים חודש כסלו תשע"ו

תוכניה של שבילי השושנים לחודש אלול תשע"ה

תוכניה של מדרשת שבילי השושנים לחודש תמוז תשע"ה

הרצאות בחודש תמוז תשע"ה במדרשת שבילי השושנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *